Погляд у майбутнє

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

А яким буде Корець у 2000 році? Про це допоможе дізнатися генеральний план його забудови. Житлова зона Корця складатиметься з трьох комплексів. До центрального входитимуть багатоповерхові будинки обабіч вулиці Леніна, північний об'єднає шість кварталів навколо штучного водоймища.

У ньому, до речі, розміщуватимуться основні торговельні та культурно-побутові заклади. Західний комплекс включить у себе житлові квартали та зелену захисну зону. Вулицю Леніна з міським парком над Корчиком з'єднає система пішохідних алей. На березі річки знаходитимуться човнова станція та ряд спортивних.

План забудови передбачає також реставрацію памяток архітектури, навколо яких буде створено зону партерної зелені з пішохідними доріжками для огляду. Ці накреслення вже втілюються у життя. На східній околиці Корця споруджено чотириповерхову середню школу на 1200 учнівських місць. Поруч збудовано спортивний комплекс «Колос», де проходять змагання з футболу, волейболу, баскетболу, гандболу, легкої атлетики тощо.

Споруджено перший у місті 120-квартирний п'ятиповерховий будинок, відкрито історичний музей філіал обласного краєзнавчого, завершено реконструкцію Будинку побуту, зведено універмаг, впорядковано вулиці Чапаева, Івана Франка, Граничну. Улюбленим місцем відпочинку трудящих став насаджений кілька років тому Парк миру.

Трудящі як свою кровну справу сприйняли курс партії на перебудову всіх сторін життя радянського суспільства. Вони наполегливо реалізують плани п'ятирічки прискорення. Так, у 1987, ювілейному, році випущено промислової продукції майже на 27 млн. крб., зокрема 22,5 тис. тонн цукру-піску, 6,2 тис. туб консервів, 4,6 млн. штук радіорозеток, на 22,5 млн. крб. товарів широкого вжитку.

Підприємства міста постійно реконструюються. На них впроваджуються сучасні механізми, технологічні лінії. Візьмемо ремонтно-транспортне підприємство. Житомирський філіал Київського політехнічного інституту створив тут дільницю газотермічного нанесення металічного порошку. Це дало можливість відновлювати циліндричні деталі майже третини агрегатів трактора Т-706. Введено також у дію напівавтомати для зварювання чавунних корпусних деталей. Чимало новинок науково-технічного прогресу впроваджено у відділах автотранспорту, постачання, на лінійно-монтажній та ремонтній дільницях.

За досягнення високих результатів у Всесоюзному соціалістичному змаганні, успішне виконання державних планів економічного і соціального розвитку СРСР у 1983 та 1985 рр. район нагороджувався перехідним Червоним прапором ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, ВЦРПС і ЦК ВЛКСМ. І заслуга у цьому кавалерів ордена Леніна службовців Г. Осикіної, Д. Вознюка, працівника агропромбуду І. Шульгіна, правофлангових соціалістичного змагання делегата XXVII зїзду Компартії України слюсаря цукрозаводу Т. Мороз, депутата обласної Ради народних депутатів складальниці заводу пластмасових виробів Т. Охремович, будівельника Л. Ніколайчука, кооператора В. Захарчук, звязківця М. Фалка та багатьох інших. Трудящі роблять усе для того, щоб їхнє місто ставало щораз красивішим, впорядкованішим, щоб вагомішим був його рядок у біографію Батьківщини, в реалізацію планів комуністичного творення.

Детальніше в цій категорії: « Щасливе сьогодення

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається