Корець сьогодні в facebook: Сторінка | Група | Повідомити новину

З наступного понеділка 08 серпня 2022 відновлено ще один рейс по маршруту Корець - Голичівка, про це повідомляється в фейсбук групі Веснянський старостинський округ № 3 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

Народився 19.07 1924 року. Воював рядовим у складі І Білоруського фронту 45 гвардійського механізованого полку. Брав участь у визволенні міста Смоленська. Перемогу зустрів у Берліні. В травні 1945 року звільнений в запас.

Сьогодні 2 серпня о 03:24 на телефонну лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу за адресою: с. Новий Корець, по вул. Незалежності.

Ввечері дитина вирішила поласувати йогуртом котрий був куплений сьогодні ж в мережі продуктових магазинів АТБ.

Список актуальних вакансій Рівненського обласного центру зайнятості в Корці та ближніх селах станом на 27 липня 2022 року.

Климчук Михайло Олексійович народився 21 листопада 1921 року, в селі Гвіздів, бувшого Корецького району. Призваний на фронт в січні 1944 року.

У суботу, 30 липня, о 14:00 год, з Корця, від Свято-Георгіївського храму, вирушить хресний хід до Свято-Успенської Почаївської лаври з нагоди вшанування Почаївської ікони Божої Матері.

Виконавчий комітет Корецької міської ради оголосив тендер: станція для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з електронним носієм або паспорта громадянина України у формі ID-картки та для реєстрації/зняття з реєстрації місць проживання/перебування осіб (внесення змін до ID-карток) з комплектом обладнання.

Добро починається з малого... Сім'я Кульпач, сім'я Бондар, сім'я Школяр та усі причетні до спецоперації "Допомога там де треба" - ви неперевершені пише на своїй сторінці

Рятуючи життя пораненим бійцям, цінною власного життя, в селі Кам'янка, Харківської обл., був безжалісно убитий наш захисник, житель корчанин, старший сержант і командир взводу – Олександр Володимирович Леунов, 31.12.87р.н. Без тата залишилось двоє діток та молода вдова.

Сторінка 1 із 16