Неділя, 10 квітня 2022 15:34

До Латвії не пустили 152 російські та білоруські вантажівки

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У відповідь на вторгнення росії в україну російським та білоруським вантажоперевізникам із суботи, 9 квітня, заборонено перетинати кордон Європейського Союзу. До Латвії не пустили 152 вантажівки з номерами РФ та Білорусі, повідомляє Про це повідомляє прибалтійське видання Delfi.

За їх даними, прикордонники вже заборонили в'їзд до Латвії 152 вантажним автомашинам з російськими та білоруськими номерами. Інформація серед водіїв вже поширилася, і більшість водіїв вже не намагаються перетнути кордон. Нагадаємо, що ЄС прийняв нові санкції проти росії і білорусі, які забороняють автотранспортним компаніям цих країн перевозити вантажі в ЄС, а також забороняють доступ в порти суднам під російським прапором.

Вони вступили в дію відучара, 9 квітня. Вантажні автоперевезення в межах ЄС, в тому числі транзитні, заборонені для будь-якої автотранспортної компанії, зареєстрованої в росії та білорусі. Раніше повідомлялось, що через санкції ЄС та США оборонні підприємства рф не здатні продовжувати виробництво сучасної зброї.

Прочитано 74 разів Останнє редагування Неділя, 10 квітня 2022 15:34

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається