• Чемпіонат світу з крикету розпочинається. …
  • Майстер США в Огасті. …
  • Тенісний тур ATP. …
  • Фінал Ліги чемпіонів у Берліні. …
  • Чемпіонат світу серед жінок.

Суперкубок XLIX Суперкубок XLIX між «Патріотами» та чинним чемпіоном «Сіхокс» 1 лютого 2015 року, здавалося, був рідкісний Суперкубок із рівними матчами, і те, що сталося на полі, довело чому.');})();(function(){window.jsl. dh('bFG5ZofhNcSl2roPk_WSuA4__47','

25 травня 2005 – «Ліверпуль» вп’яте виграв Кубок чемпіонів, обігравши «Мілан» з рахунком 3:2 по пенальті після додаткового часу.. У першому таймі «Мілан» вів вперед з рахунком 3:0, але «Ліверпуль» забив три голи в перші 15 хвилин другого тайму, щоб зрівняти рахунок.

Чемпіонат світу з футболу 2002 року Корея/Японія проводиться з 31 травня по 30 червня в Південній Кореї та Японії. Бразилія виграє свій п'ятий титул, перемігши у фіналі Німеччину з рахунком 2:0. Дивно, але Туреччина та приймаюча країна Південна Корея займають 3 та 4 місця. Це перший випадок, коли чемпіонат світу з футболу проводиться в Азії одночасно двома країнами.

За годинниковою стрілкою зверху зліва: державна служба в пам'ять про листопадові атаки в Парижі; Рейс 9525 авіакомпанії Germanwings навмисно впав у Французькі Альпи другим пілотом-самогубцем Андреасом Любіцем, убивши всіх 150 людей на борту; землетрус у Непалі забрав життя 8964 осіб; світові лідери позують для фотографії під час паризького …