США перемогли Китай у жіночому волейболі?

Американці програли перші два сети Китаю в понеділок у форматі гри в пул, де загальна кількість очок і виграних сетів може стати тай-брейком плей-офф. Остаточна п’ятисетова перемога Китаю — обидві команди набрали однакову кількість очок — залишила діючих чемпіонів із відчуттям полегшення. «Я справді пишаюся нашим боєм. 29 липня 2024 року

ПАРИЖ. Жіноча баскетбольна команда США в неділю перемогла Францію, щоб виграти золото у фінальній події Олімпійських ігор у Парижі, і це обладнання було потрібне, щоб американці зрівняли між Китаєм найбільше – 40. США легко виграли загальний залік медалей. з 126.

ПАРИЖ, 11 серпня (Reuters) – Італія, яка займає перше місце в рейтингу, домінувала у Сполучених Штатів і виграла фінал Олімпійських ігор серед жінок у волейболі в неділю, розгромивши чинних чемпіонів у двох сетах, щоб отримати свою першу золоту медаль в останній день Ігор.

Італія Італія перемогла діючу чемпіонку збірну США в неділю та виграла золото у жіночому волейболі на Олімпіаді в Парижі. "Це особливе відчуття", – сказала вона. «Це мрія кожного гравця — зіграти у фіналі Олімпійських ігор і виграти його».});})();(function(){window.jsl.dh('TBe5ZrTJBPKB0PEPqpGR6Qs__33','

Захист чемпіона Жіноча збірна США з волейболу обіграла Бразилію у півфінальному трилері Олімпіади в Парижі.

Жіноча збірна США з баскетболу перемогла Францію та виграла восьму поспіль золоту олімпійську медаль. NPR перебуває в Парижі на літніх Олімпійських іграх 2024 року. Щоб отримати більше інформації про Ігри, перейдіть до наших останніх оновлень.