У яких роках Надаль програв Відкритий чемпіонат Франції?

Інші поразки Надаля на Ролан Гаррос відбулися проти Робіна Содерлінга 2009, а також проти Новака Джоковича в 2015 і 2021 роках. Джокович, володар 24 великих чемпіонатів і людина, проти якої Надаль грав більше, ніж будь-хто інший, сидів на трибунах у понеділок, як і молодші зірки Іга Святек і Карлос Алькарас.27 травня 2024 р.

Йому вдалося виграти турніри 2008, 2010, 2017 і 2020 років, не програвши жодного сету. Його поразка Звєрєву означає Надаль програвав лише трьом гравцям тут. Тепер Звєрєв сидить поруч із Робіном Содерлінгом (четвертий раунд, 2009) і Джоковичем (чвертьфінал 2015, півфінал 2021), перемігши Надаля в Парижі.

Рафаель Надаль був п'ятиразовим чемпіоном, але програв Джокович у чвертьфіналі. Це була лише друга поразка Надаля в кар'єрі на Відкритому чемпіонаті Франції (попередня була в 2009 році від Робіна Содерлінга) і перервала його рекордну серію перемог на турнірі з 39 матчів.

Загалом 14 матчів були основними, і Надаль лідирував з рахунком 10–4. Надаль веде з рахунком 6–0 на Відкритому чемпіонаті Франції і 3–1 на Відкритому чемпіонаті Австралії, тоді як Федерер веде з рахунком 3–1 на Вімблдоні.

з 115 збігів Надаль грав на Ролан Гаррос, лише тричі його брали у вирішальний сет, і кожен раз іспанець виходив переможцем.

на сьогоднішній день Джокович – єдиний гравець, який переміг Надаля на всіх чотирьох турнірах. Він також лідирує в їхньому рекорді в п'ятисетових матчах, 2–1. З їхніх 60 зустрічей 27 матчів відбулися на твердих кортах, де Джокович веде з рахунком 20–7, 29 — на грунті, а Надаль — 20–9, і 4 матчі на траві, де вони мають нічию 2–2.