Скільки досягла Мексика на чемпіонаті світу 2014?

Мексика, яка була на порозі свого найбільшого досягнення на Чемпіонаті світу за межами своєї країни, зламалася в останні три хвилини основного матчу та знову в компенсований час, розгромно програвши Поразка 2-1 від Нідерландів у 1/8 фіналу.

Мексика брала участь майже в усіх турнірах, починаючи з першого чемпіонату світу 1930 року, але воно ніколи не могло перемогти. Країна проходила груповий етап на семи чемпіонатах світу поспіль, але кожного разу програвала в 1/8 фіналу. Минуло 36 років з тих пір, як вболівальники бачили, як Мексика пройшла 1/8 фіналу.

Сьогодні 10 років тому, Німеччина перемогла Аргентину у фіналі Чемпіонату світу-2014 з рахунком 1:0 завдяки неймовірному удару з льоту Маріо Гетце на 113-й хвилині в додатковий час, щоб виграти свій 4-й чемпіонат світу та стала першою європейською командою, яка виграла Кубок світу на південноамериканській землі.

Мексика ніколи не вигравала чемпіонат світу з футболу, лише двічі у своїй історії виходячи до чвертьфіналу, і обидва рази на рідній землі. Уперше, у 1970 році, Мексика фінішувала на одному місці з Радянським Союзом у групі А як за очками, так і за різницею м’ячів, офіційно посівши друге місце в групі за жеребкуванням.

Якщо у когось трясуться коліна, так це в МексиціПівзахисник Лука Модріч про Очоа (через NYT): «При всій повазі до Очоа, [нападник збірної Хорватії Маріо Манджукіч] забивав ще кращим воротарям.